windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Windows 10 Windows 10 S

Wiosenna aktualizacja Windows 10 już w kwietniu

Windows 10 zadebiutował już dobre kilka lat temu. Od tego czasu, Microsoft stara się regularnie, w określonych odstępach czasu aktualizować ów system i wzbogacać go o nowe, ciekawe funkcje. Po ostatniej, jesiennej porcji nowości czas na kolejną.

Według serwisu Neowin, kolejna aktualizacja dedykowana systemowi Windows 10 ma zadebiutować już w kwietniu. Niestety nie została podana jeszcze w tej kwestii żadna konkretna data. Myślę jednak, że informacja taka zostanie udostępniona w ciągu nadchodzących dni. Nie wiadomo też pod jaką nazwą zadebiutuje aktualizacja. Jak doskonale wiemy, poprzednia nosiła nazwę Fall Creators Update. Źródła wskazują na to, że Microsoft może być w tej kwestii mało oryginalny i nazwać ją po prostu Spring Creators Update. Wsparcie dla niej ma być kontynuowane przez 18 miesięcy od momentu premiery. Warto jednak wspomnieć, że mamy do czynienia z nieoficjalnymi informacjami i w tej kwestii wiele może się jeszcze zmienić.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać. Myślę, że wielu spośród nas wyczekuje nowych funkcji w Windows 10 z niecierpliwością. Mam więc nadzieję, że Microsoft stanie na wysokości zadania i nas nie zawiedzie.

Źródło: Neowin