windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Urzadzenia

Nowy Surface Hub już w drodze?

Microsoft mimo swoich wileu wpadek lubi czasem zaskakiwać użytkowników nowymi, ciekawymi urządzeniami. Pamiętacie jak koncern z Redmond zaprezentował jakiś czas temu świetne urządzenie znane pod nazwą Surface Hub? Być może już wktótce światło dzienne ujrzy kolejna generacja tego świetnego sprzętu.

Informację taką podaje serwis Windows Central. A wypłynęła ona od samego Microsoftu. Oto jej oryginalna treść;

Surface Hub created an entirely new device category, and we’re thrilled with the strong momentum we have seen across the globe. We’re working on V2 and will share more in the first half of this year.

Możemy być więc pewni, że na rynku na pewno pojawi się Surface Hub drugiej generacji. Microsoft najwyraźniej jest zadowolony z tego, jak ten nietypowy sprzęt został przyjęty na rynku. Szczegółowych informacji dotyczących Surface Hub 2 powinniśmy spodziewać się jeszcze w bieżącym półroczu. Warto w tym momencie wspomnieć, że pierwsza generacja urządzenia zadebiutowała w dwóch wersjach – o przekątnej ekranu 55″ i 84″ kosztujących odpowiednio równowartość 6999 i 19999 dolarów.

Microsoft jest zadowolony z wyników sprzedaży pierwszej generacji Surface Huba. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o klientach biznesowych i korporacjach i to właśnie w ich przypadku cieszy się sporą popularnością. Czekamy więc z niecierpliwością na kolejne wieści dotyczące jego nowej wersji.

Źródło: Windows Central