windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Urzadzenia

ASUS NovaGo to świetne urządzenie z procesorem ARM i Windowsem

Microsoft konsekwentnie realizuje swój nowy projekt znany jako Windows 10 dla ARM. Na rynek zaczynają już trafiać pierwsze notebooki będące jego efektem. Jednym spośród nich jest ASUS NovaGo. Przyjrzyjmy się mu nieco bliżej.

Urządzenie zaoferuje użytkownikom procesor Snapdragon 835, dzięki czemu nie powinniśmy uświadczyć większych problemów z wydajnością. Koncern ASUS postawił także na maksymalnie 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD o maksymalnej pojemności 256 GB. Układ graficzny to Adreno 540. Nie mogło zabraknąć wsparcia dla łączności LTE czy pojemnej baterii umożliwiającej pracę do nawet 22 godzin po pełnym naładowaniu. ASUS NovaGo wyposażony został w ekran dotykowy o przekątnej 13,3″ pracujący w rozdzielczości Full HD.

Nowe urządzenie od ASUSa ma trafić do sprzedaży w kwietniu, a jego cena powinna kształtować się na poziomie równowartości 699 Euro. NovaGo prezentuje się niezwykle ciekawie. Oferowany będzie z Windows 10 S i możliwością darmowego przejścia na Windows 10 Pro. Skusilibyście się na zakup takiego sprzętu?

Źródło: MSPU