windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Narzędzia Programy

Tęsknisz za mobilnym Windowsem? Sprawdź launcher SquareHome 2 dla Androida

Windows 10 Mobile to już niestety martwy system. Swego czasu darzyliśmy go sporym entuzjazmem. Microsoft jednak nie poradził sobie w starciu z konkurencją i musiał zrezygnować ze wspomnianego projektu.

Wielu spośród nas przesiadło się już na iPhone lub smartfony z Androidem na pokładzie. Często jednak brakuje nam genialnego wzornictwa mobilnego Windowsa. Jeśli używacie obecnie na co dzień Androida, to możecie zyskać choć namiastkę wyglądu „dziesiątki” za sprawą launchera SquareHome 2. Warto więc rzucić na niego okiem.

SquareHome 2 oferuje użytkownikom Androida przejrzyste i proste wzornictwo rodem z Windows 10 Mobile. Jest to jednocześnie ciekawa alternatywa dla Launcher 10. Mamy tu układ kafelków bardzo zbliżony do tego, jaki znamy z „dziesiątki”. Podobnie wygląda sprawa z listą aplikacji. Ciekawostką jest na pewno obecność możliwych do swoistego skonfigurowania „żywych kafelków”.

SquareHome 2 nie jest wymyślnie rozbudowanym launcherem. Jest jednak bardzo intuicyjny w obsłudze. Prezentuje się elegancko i nawet początkujący użytkownicy nie będą mieli problemu z korzystaniem z niego. Warto więc zajrzeć do Sklepu Play i go wypróbować.

Źródło: Windows Central