windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Narzędzia

Integracja ze Skype wraca w becie Outlook.com

Microsoft od dłuższego czasu prowadzi beta testy odświeżonej usługi pocztowej Outlook.com w wersji dedykowanej przeglądarkom internetowym. Koncern z Redmond stara się uczynić swoją pocztę jeszcze bardziej przejrzystą i funkcjonalną. Jak to będzie wyglądało w praktyce? Przekonamy się już wkrótce. Tymczasem w sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące integracji Skype z przeglądarkowym Outlookiem.

Jest to funkcja pożądana przez wielu użytkowników usługi pocztowej Outlook.com – szczególnie tych, którzy często pracują z pocztą od Microsoftu. Do tej pory była niedostępna w przypadku wersji beta nowego Outlooka (natomiast osoby nie testujące usługi mogły z niej nadal korzystać). Na stronie związanej z opiniowaniem testów pojawiło się wiele głosów wyrażających prośbę o ponowne wprowadzenie do nowego Outlooka integracji ze Skype. Microsoft nie pozostał na nie obojętny i właśnie udostępnia możliwość korzystania ze swojego komunikatora dla beta testerów Outlook.com.

Z racji na to, że Microsoft dopiero rozpoczyna integrowanie Skype z Outlookiem na nowo, wiele funkcji komunikatora może póki co pozostawać niedostępnych. Pozostaje więc nam uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Windows Central