windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Microsoft Urzadzenia

Kolejny smartfon z Androidem trafi do Sklepu Microsoft

Microsoft całkiem niedawno przeprowadził rebranding Sklepu w celu poszerzenia jego asortymentu. Koncern z Redmond chce sprzedawać pod jego marką nie tylko gry i aplikacje, ale i rozmaite urządzenia oraz akcesoria. Dziś pojawiły się informacje o kolejnym smartfonie z Androidem, który ma trafić do oferty Sklepu Microsoft.

Tym razem będzie to urządzenie od koncernu Huawei. Chińczycy rosną w siłę i są już jednym z najbardziej liczących się producentów smartfonów na świecie. W Sklepie Microsoft w ciągu najbliższych tygodni zadebiutować ma słuchawka Huawei Mate 10 Pro, która jest jednym z najważniejszych urządzeń w portfolio chińskiego producenta. Oczywiście możemy się spodziewać, że na jej pokładzie preinstalowany będzie pakiet najważniejszych aplikacji od Microsoftu.

Sprzedaż wystartować ma od 18 lutego. Oczywiście Huawei Mate 10 Pro nie jest smartfonem tanim i raczej nie możemy liczyć na jakieś duże rabaty na jego zakup. Mam jednak nadzieję, że Microsoft postara się o przygotowanie korzystnej oferty dla tych spośród nas, którzy zdecydują się na zakup wspomnianej słuchawki.

Źródło: Windows Central