windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Microsoft Narzędzia Photo Programy

OneNote dla Androida teraz jeszcze bardziej funkcjonalny

Aplikacja OneNote od Microsoftu to bardzo wygodny w obsłudze notatnik i godny konkurent dla takich usług jak Evernote czy Google Keep. Koncern z Redmond wydał właśnie dla niej aktualizację, która uczyni korzystanie z OneNote jeszcze wygodniejszym.

Pamiętacie Office Lens? To prosta aplikacja, która zamieniała naszą Lumię w podręczny skaner i pozwalała w prosty sposób archiwizować nasze dokumenty na dysku OneDrive. Microsoft w najnowszej aktualizacji OneNote integruje Office Lens ze swoim notatnikiem. Co to dla nas oznacza? Będziemy mogli w prosty sposób digitalizować nasze dokumenty i osadzać je w notatkach. To bardzo wygodne rozwiązanie. Ponadto warto wspomnieć o jeszcze jednej, ciekawej nowości. Użytkownicy OneNote będą mogli teraz szybciej tworzyć nowe notatki. Wystarczy przytrzymać przez chwilę ikonę OneNote na ekranie naszego urządzenia aby rozpocząć tworzenie notatki. Ta funkcja będzie jednak aktywna w przypadku systemu Android w wersji 7.1 lub nowszej.

Cieszy fakt, że aplikacja OneNote dla platform Android oraz iOS jest intensywnie rozwijana przez Microsoft. Dla wielu spośród nas tworzenie notatek to ważna, codzienna czynność. Dlatego tak ważnym jest by aplikacja OneNote była funkcjonalna i niezawodna. Mam nadzieję, że już wkrótce wzbogacona zostanie o kolejne, ciekawe funkcje.

Źródło: MSPU