windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności iOS Microsoft Photo Programy

Aplikacja Photosynth powraca w nowej odsłonie

Pamiętacie jeszcze aplikację Photosynth? Co prawda czasy świetności (podobnie jak i cały Windows Phone 8.1) ma już dawno za sobą. Powraca jednak po wielu miesiącach w nowej odsłonie i ma zamiar na nowo zdobyć nasze uznanie i sympatię.

Tym razem Photosynth jest składową Microsoft Pix – aplikacji dedykowanej urządzeniom pracującym pod kontrolą iOS. Nowości przynosi najnowsza aktualizacja Pix dostępna w App Store. Jak można się spodziewać, Photosynth posłuży do tworzenia imponujących zdjęć panoramicznych.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że aplikacja Pix wzbogacona została o jeszcze jedną, bardzo ciekawą funkcję – mowa o Pix Comix. Pozwoli nam ona na składanie naszych zdjęć w komiksy i wzbogacanie ich o zabawne dymki i efekty. Będzie to więc świetny prezent dla użytkowników iOS na długie, świąteczne wieczory.

Cieszy fakt, iż Microsoft mimo rynkowej porażki własnego systemu operacyjnego dla smartfonów ciągle ulepsza autorskie aplikacje dedykowane konkurencyjnym platformom. Sam korzystam z wielu spośród nich. A Wy?

Źródło: Windows Central