windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Microsoft Narzędzia Programy

Microsoft Launcher z kolejną aktualizacją

Już jakiś czas temu Microsoft przeprowadził rebranding aplikacji Arrow Launcher i zabrał się za jej intensywny rozwój. Ekran startowy z Redmond, dedykowany systemowi Android, został pobrany już ponad 10 milionów razy. A sam Microsoft nie zamierza w tym przypadku spocząć na laurach.

Microsoft Launcher jest ciągle intensywnie rozwijany i wzbogacany o nowe, ciekawe funkcje. Sklep Play informuje nas o aktualizacji tej aplikacji dość często. Najnowsza jej wersja wprowadza m.in. możliwość tworzenia folderów w ramach szuflady aplikacji. Ponadto Microsoft umożliwia nam teraz wybieranie i zaznaczanie wielu ikon aplikacji jednocześnie tak, by jeszcze sprawniej przeprowadzać działania na nich. Ciekawostką jest nowo dodana możliwość włączania lub wyłączania widoku docka.

Poza nowymi funkcjami, możemy liczyć także na poprawki błędów i udoskonalenia w zakresie stabilności działania aplikacji Microsoft Launcher. Poprawiono m.in. niezawodność wyświetlania liczników nowych zdarzeń na ikonach aplikacji. Launcher od koncernu z Redmond jest elegancki, przejrzysty i naprawdę godny polecenia nawet wymagającym użytkownikom.

Źródło: MSPU