windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności iOS Microsoft Narzędzia Programy

Przeglądarka Edge ze wsparciem dla iPhone X

Przeglądarka Edge w zamyśle jej twórców miała być prawdziwą rewolucją, która w znacznym stopniu odmieni sposób przeglądania zasobów Internetu. Póki co jednak z trudem przychodzi jej konkurencja z tak uznanymi markami, jak Chrome czy Firefox. Microsoft nie daje za wygraną i intensywnie rozwija ją zarówno w wersji dla Windowsa, jak i dla alternatywnych platform.

Przeglądarka Microsoft Edge dla iOS otrzymała właśnie dość ważną aktualizację, która wprowadza wsparcie dla topowego smartfona Apple – iPhone X. Co otrzymamy po pobraniu najnowszej łatki? Przeglądarkę dostosowano do wizualnych standardów wspomnianego urządzenia, czyli sposobu wyświetlania danych na jego charakterystycznym ekranie. Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie podobne, kosmetyczne zmiany objęły aplikacje Outlook i Skype.

Cieszy fakt, iż Microsoft prowadzi intensywne działania nad tym, by autorskie aplikacje koncernu były jak najlepsze. Dobrze napisane aplikacje przyciągają użytkowników, gdyż zapewniają bezproblemową pracę ze smartfonem. A czy Wy korzystacie z Edge w przypadku iOS lub Androida?

Źródło: Windows Central