windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Programy Rozrywka Xbox

YouTube dla Xbox One teraz jeszcze lepsze!

Xbox One X to zdecydowanie jedna z najgorętszych premier tego roku jeśli chodzi o urządzenia dedykowane graczom. Wraz z debiutem konsoli, w sieci zaczęły pojawiać się informacje wskazujące na to, że producenci gier zamierzają dostosować swoje produkcje do możliwości nowości z Redmond. Dziś mamy dla Was informacje dotyczące doskonale znanej Wam aplikacji.

Mowa oczywiście o kliencie YouTube dla Xboxa. Został on właśnie ulepszony przez Google i przystosowany do standardów pracy z najnowszą odsłoną konsoli od Microsoftu. Aplikacja pozwala teraz na bezproblemowe przeglądanie materiałów wideo w rozdzielczości 4k i przy 60 FPS. Póki co jednak zabrakło wsparcia dla funkcji HDR. Jeśli zatem korzystacie z aplikacji YouTube na Waszym Xboxie One X, to warto pobrać aktualizację, która na tą chwilę powinna być już dostępna.

Cieszy fakt, iż Xbox One X oraz jego nieprzeciętne możliwości zostały zauważone już przez wiele znanych marek. Mam nadzieję, że już wkrótce trafią do nas kolejne wieści związane z grami i aplikacjami dedykowanymi najnowszej konsoli od Microsoftu.

Źródło: MSPU