windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Programy

Facebook Messenger dla Windows 10 zaktualizowany

Facebook nie aktualizuje swoich aplikacji dla Windows 10 tak często, jak ma to miejsce w przypadku konkurencyjnych platform. Tym razem jednak nowej wersji doczekał się Messenger. Co prawda nie czekają nas w jego przypadku gruntowne zmiany, jednak warto wspomnieć o kilku nowościach.

Przede wszystkim poprawiony został interfejs aplikacji. Po lewej stronie pojawiły się dwie nowe zakładki – „Wiadomości” i „Aktywni”. Warto również zaznaczyć, że powiększono czcionkę w sekcji „Wiadomości”. Aby jeszcze bardziej poprawić przejrzystość Messengera, jego twórcy zdecydowali się na przesunięcie panelu emotikon pod okienko wiadomości. Zmieniono także lokalizację sekcji wyszukiwania.

Jak widać, twórcy Messengera postawili tym razem na zmiany wizualne. Oczywiście wprowadzono także poprawki w zakresie stabilności i jakości pracy komunikatora, jednak w tej kwestii nie spodziewałbym się wiele, gdyż doskonale wiemy, że Messenger dla Windowsa nie zawsze działa tak bezproblemowo, jak byśmy tego chcieli. A czy Wy korzystacie z niego na co dzień?

Źródło: MSPU