windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Urzadzenia Windows 10 Mobile

Wileyfox Pro z Windows 10 Mobile opóźniony

Windows 10 Mobile to już raczej zamknięty rozdział jeśli chodzi o systemy operacyjne poświęcone smartfonom. Z rynku znikają urządzenia pracujące pod kontrolą mobilnych „okienek”. Jedną z nielicznych nowości oferujących ów system na pokładzie ma być urządzenie Wileyfox Pro, którego debiut na półkach sklepowych właśnie się opóźnia.

Wspomniane urządzenie miało trafić w ręce użytkowników już dziś. Jak się jednak okazuje, nabywcom przyjdzie poczekać na nie jeszcze prawie dwa tygodnie. Warto w tym momencie przypomnieć specyfikację Wileyfox Pro. Smartfon wyposażony został w ekran o przekątnej 5″ pracujący w rozdzielczości HD. Ponadto możemy liczyć na obecność procesora Snapdragon 210, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB rozszerzalnej, wbudowanej pamięci na dane użytkownika. Producent wyposażył urządzenie w kamerkę do rozmów wideo o rozdzielczości 2 MP i główny aparat o rozdzielczości 8 MP. Baterię charakteryzuje pojemność 2100 mAh.

Amazon, za pośrednictwem którego można nabyć słuchawkę informuje, że będzie ona wspierana przez najbliższe dwa lata. Czy jednak Microsoft dotrzyma tego terminu biorąc pod uwagę, że Windows 10 Mobile to już w zasadzie zamknięty projekt? Czas pokaże.

Źródło: Neowin