windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Startuje nowy operator komórkowy – Folx

Ostatnimi czasy w sieci namnożyło się informacji dotyczących tzw. operatorów wirtualnych, których oferty stanowią ciekawą alternatywę dla hegemonów pokroju T-Mobile czy Orange. Najnowszą i – dość interesującą nowością w tej kategorii jest Folx.

Największą ciekawostką jest fakt, iż Folx to operator działający z poziomu dedykowanej aplikacji. Użytkownikom oferuje abonament w wysokości 29,99 zł miesięcznie. W ramach takiego pakietu otrzymujemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y a także 20 GB Internetu. Warto odnotować, że z roamingu w UE skorzystamy bez dodatkowych opłat. Umowa z Folx jest bezterminowa. W każdej chwili możemy z niej zrezygnować za pośrednictwem wspomnianej na początku aplikacji, dostępnej dla Androida oraz iOS. Do Folx możemy przenieść swój obecny numer, lub stworzyć nowy, unikatowy. Samą kartę SIM zamówić można natomiast niestety tylko w kilku największych miastach Polski.

Folx to ciekawa propozycja na tle konkurencji. Warto zaznaczyć, że sieć korzysta z zasięgu Play. A czy warto się ową ofertą zainteresować? To już pozostawiamy do oceny Wam!

Źródło: Folx