windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Xbox

Niektórzy nabywcy Xboxa One X otrzymają darmowy film

Konsola Xbox One X to najnowsze urządzenie od Microsoftu dedykowane graczom. Sprzęt zadebiutował na półkach sklepowych całkiem niedawno. Microsoft z pewnością liczy na to, że gracze zdecydują się na zakup nowego Xboxa szczególnie w gorącym okresie świątecznym. Warto jednak wspomnieć, że koncern z Redmond szykuje niespodziankę dla tych użytkowników, którzy zdecydowali się na dokonanie zakupu wcześniej.

Jak informuje serwis Windows Central, Microsoft przygotuje dla tych osób prezent, w postaci darmowego filmu w rozdzielczości 4k. Nie będzie to co prawda żadna z pozycji należących do klasyki światowego kina. Mowa bowiem o tytule The Lego Batman Movie. Podejrzewam, iż Microsoft zdecydował się na udostępnienie go po to, by użytkownicy konsoli Xbox One X mogli przetestować jej możliwości w zakresie odtwarzania wideo w rozdzielczości 4k. Niemniej jednak wspomniany film sprawi z pewnością sporo radości najmłodszym użytkownikom Xboxa.

Konsola Xbox One X została bardzo ciepło przyjęta przez graczy i osiąga satysfakcjonujące wyniki sprzedaży. Z pewnością wielu z nas zdecyduje się na zakup tego urządzenia w ramach prezentu bożonarodzeniowego. Microsoftowi natomiast życzymy by nowy Xbox okazał się być godną alternatywą dla konkurencyjnego PlayStation najnowszej generacji.

Źródło: Windows Central