windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Programy

Do Skype nie zalogujesz się przez Facebooka

Skype to ciągle jedna z ważniejszych usług w portfolio Microsoftu. Komunikator nie jest już co prawda tak popularny, jak jeszcze kilka lat temu, jednak posiada nadal całkiem spore grono oddanych użytkowników. Już wkrótce w jego funkcjonowaniu wprowadzona zostanie dość istotna zmiana.

Serwis MSPU informuje, iż już na początku przyszłego roku (dokładniej w styczniu) wyłączona zostanie możliwość logowania się do Skype za pośrednictwem naszego konta na Facebooku. Koncern z Redmond zachęca, by użytkownicy komunikatora zaczęli dokonywać owej czynności poprzez Konto Microsoft. Niewątpliwie zmiana ma na celu ujednolicenie sposobu logowania do wszystkich usług Microsoftu. Sam koncern natomiast tłumaczy zmiany procesem wprowadzania na rynek nowych wersji znanego komunikatora.

Microsoft ostatnimi czasy nie tylko porządkuje i ujednolica swój Sklep, ale i zabrał się za udoskonalanie swoich usług tak, by korzystanie z nich było jeszcze bardziej intuicyjne i nie sprawiało problemów nawet początkującym użytkownikom. A jak Wy oceniacie ostatnie działania koncernu z Redmond? Zapraszamy do dyskusji!

Źródło: MSPU