windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Microsoft Narzędzia Programy

Klawiatura SwiftKey dla Androida teraz lepiej współpracuje z Outlookiem

Klawiatura SwiftKey to jedna z najlepszych propozycji w swojej kategorii. Oferuje użytkownikom mnogość funkcji i bogate możliwości personalizacji. Aplikacja w wersji dedykowanej systemowi Android otrzymała aktualizację, która wprowadza istotną nowość.

SwiftKey jakiś czas temu przejęta została przez Microsoft. Nic więc dziwnego, że koncern z Redmond zabrał się za przystosowywanie klawiatury do jeszcze lepszej pracy ze swoimi autorskimi aplikacjami. Bieżąca aktualizacja udostępniona dla SwiftKey wprowadza głębszą integrację z pocztą Outlook. Co można rozumieć pod tym pojęciem? Otóż klawiatura będzie mogła teraz uczyć się najczęściej używanych przez nas słów wpisywanych podczas pracy z usługą pocztową od Microsoftu. Warto w tym miejscu przypomnieć, że całkiem niedawno użytkownikom SwiftKey umożliwiono wykorzystywanie zdjęć do przygotowywania własnych motywów dla klawiatury.

Microsoft intensywnie rozwija swoje aplikacje dedykowane systemowi iOS oraz Android. Nic w tym dziwnego. Windows 10 Mobile to już historia, a sam koncern z Redmond chce nadal zaznaczać swoją obecność w świecie urządzeń mobilnych – choćby poprzez oferowanie użytkownikom świetnych, autorskich aplikacji.

Źródło: MSPU