windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności iOS Microsoft Narzędzia Programy

Przegądarka Edge dla iOS z nowymi funkcjami

Microsoft intensywnie rozwija przeglądarkę Edge dla platform iOS i Android. Zadebiutowała ona stosunkowo niedawno. Z tego powodu nie jest jeszcze pozbawiona błędów i ciągle brakuje jej kilku ważnych funkcji. Koncern z Redmond stara się choć częściowo rozwiązać owe problemy w najnowszej aktualizacji Edge dla iOS.

Wśród zmian wprowadzonych do przeglądarki, zdecydowanie warto wymienić udoskonaloną optymalizację w kwestii zużycia baterii przez aplikację. Poprawiono także obsługę gestów w zakresie operowania między przeglądanymi przez nas stronami internetowymi. Nie sposób też nie odnotować, że Microsoft zabrał się za udoskonalanie funkcji takich, jak udostępnianie stron czy zapisywanie ich w notatkach. Przeglądarka Microsoft Edge została także wzbogacona o nowy, ciemny motyw. Oczywiście poczyniono także postępy w zakresie naprawy wykrytych błędów występujących w aplikacji.

Możemy spodziewać się, że w ciągu najbliższych dni podobna aktualizacja Microsoft Edge zostanie udostępniona w przypadku wersji przeglądarki dedykowanej urządzeniom pracującym pod kontrolą systemu Android. A jak Wy oceniacie wspomniane zmiany?

Źródło: MSPU