windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Microsoft Narzędzia Programy

Microsoft Launcher zyskuje na popularności!

Microsoft po rynkowej porażce Windows 10 Mobile, z pełnym zaangażowaniem ruszył na podbój konkurencyjnych platform – iOS oraz Androida. W tym drugim przypadku, oferuje użytkownikom świetną aplikację Microsoft Launcher, która bardzo szybko zyskuje nowych entuzjastów.

Trudno się jednak dziwić takiej sytuacji. Amerykanie bowiem intensywnie rozwijają ową aplikację i bardzo często ją aktualizują. Charakteryzuje ją przejrzyste i intuicyjne wzornictwo. Trudno też wytknąć jej jakieś bardziej uporczywe błędy. Microsoft więc skupia się na rozwijaniu swojego launchera dla Androida i na usuwaniu jakichś pomniejszych problemów z nim związanych. Warto wspomnieć, że jeden z ważniejszych pracowników Microsoftu – Joshua Bradley – podzielił się ze światem informacją wskazującą na to, iż Microsoft Launcher osiągnął milion aktywnych użytkowników.

Koncernowi z Redmond należą się więc gratulacje. Oby statystyki launchera nadal pięły się w górę. Miejmy też nadzieję, że już wkrótce ta świetna aplikacja zostanie wzbogacona o kolejne, pożyteczne funkcje.

Źródło: MSPU