windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności iOS Microsoft Narzędzia Programy

Microsoft Edge dla iOS z ważną funkcją

Microsoft Edge to produkt, którego zadaniem jest konkurowanie o użytkownika z tak uznanymi markami jak Chrome czy Firefox. Problem w tym, że koncern z Redmond od dłuższego czasu nie ma pomysłu na to, jak zachęcić potencjalnych klientów do korzystania z własnej przeglądarki internetowej powiązanej z systemem Windows 10.

Lekiem na zaistniałą sytuację miała być ekspansja Microsoft Edge w kierunku iOS oraz Androida. Aplikacja od kilku tygodni dostępna jest dla wspomnianych platform. Jest to jednak ciągle wersja beta, która może działać niestabilnie i ciągle nie oferuje użytkownikom wszystkich, oczekiwanych funkcji. Wersja przeglądarki dedykowana urządzeniom iPhone oraz iPad otrzymała właśnie aktualizację, która wprowadza bardzo ważną funkcję synchronizacji haseł. Dzięki niej współpraca na linii komputer-urządzenie mobilne będzie jeszcze efektywniejsza.

Oczywiście możemy spodziewać się, że już wkrótce funkcja synchronizacji haseł w Edge trafi także na pokład urządzeń pracujących w oparciu o Androida. A czy Wy korzystacie z przeglądarki Microsoft w przypadku Waszych smartfonów i tabletów?

Źródło: MSPU