windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Muzyka i Wideo Programy

Deezer dla Windows w nowej odsłonie

Deezer to jeden z poważniejszych serwisów zajmujących się streamingiem muzyki. Jest to też godny konkurent popularnego Spotify. Właśnie wydana została nowa aplikacja Deezera dla Windows. Czego możemy się po niej spodziewać?

Jak doskonale wiemy, Deezer wydał już jakiś czas temu nową aplikację dla Windows 10, dostępną w Sklepie. Tym razem udostępniona została ulepszona wersja desktopowego klienta dedykowanego starszym wersjom „okienek”. Przygotowana została ona głównie z myślą o użytkownikach ciągle bardzo popularnego systemu Windows 7. Można ją jednak instalować także w przypadku Windows 8.1 i Windows 10. Zaoferuje użytkownikom udoskonalony interfejs i poprawioną jakość odtwarzanej muzyki.

Pojawiły się także pogłoski, że to właśnie „klasyczna” aplikacja Deezera ma być od teraz priorytetem dla serwisu. Ta dedykowana systemowi Windows 10 pozostanie nadal dostępna do pobrania, jednak nie będzie już tak intensywnie rozwijana. W tej chwili wersja beta nowego Deezera jest dostępna tylko dla subskrybentów usługi Premium+.

Źródło: MSPU