windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Windows 10

StarCraft II dostępny za darmo

Niewiele jest gier, które zasługują na miano prawdziwej legendy. Do tego zacnego grona należy z pewnością seria StarCraft, która podbiła serca graczy już przed laty. Druga odsłona gry zadebiutowała już niemal siedem lat temu. Ciągle jednak ma spore grono fanów. A Blizzard właśnie udostępnia ją w modelu Free-to-Play!

Wszystkim zainteresowanym graczom, zupełnie za darmo, zostanie udostępnionych większość trybów jedno- i wieloosobowych. Warto wśród nich wymienić chociażby kampanię Wings of Liberty, czy opcję rozgrywki wieloosobowej – nierankingowej. Dowódców będziemy mogli awansować do piątego poziomu. Rozgrywki rankingowe będą dostępne po wygraniu dziesięciu meczów. Jeśli w przeszłości zakupiliście już „podstawkę” StarCrafta II, to otrzymacie w ramach rekompensaty dodatek Heart of the Swarm.

Oczywiście pozostała zawartość pakietu StarCraft II będzie dostępna do dokupienia.  Z pewnością oferta Blizzarda zostanie bardzo ciepło przyjęta przez wszystkich fanów serii. Może kolejnym, ciekawym krokiem byłoby udostępnienie Diablo III w podobnym modelu biznesowym?

Źródło: Blizzard