windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Microsoft

Sklep Microsoft rozpoczyna sprzedaż smartfonów Samsung Galaxy S8 i S8 Plus

Microsoft całkiem niedawno zabrał się za przeprojektowywanie Sklepu tak, aby poszerzyć jego asortyment o nowe usługi – i przede wszystkim – urządzenia. Dziś trafiły do nas informacje wskazujące na to, że w Sklepie Microsoft pojawiły się smartfony Samsung Galaxy S8 i S8 Plus.

Jest to efekt strategicznego porozumienia między Samsungiem i Microsoftem, które zapowiadane było już jakiś czas temu. W ramach współpracy, na pokładzie wspomnianych smartfonów, już zaraz po pierwszym uruchomieniu ujrzymy preinstalowane aplikacje od Microsoftu takie, jak mobilny pakiet Office, Cortana czy OneDrive. Co ciekawe, koncern z Redmond chce w ramach Czarnego Piątku (Black Friday) przygotować ciekawą promocję, w ramach której będzie można zakupić smartfony Samsung Galaxy S8 i S8 Plus z dodatkowym rabatem w wysokości równowartości 150 USD.

Niepowodzenie rynkowe Windows 10 Mobile doprowadziło do tego, że Microsoft w swoim Sklepie zaczyna sprzedawać smartfony z Androidem na pokładzie. Ciekawe czy kiedyś doczekamy się smartfona od koncernu z Redmond z oprogramowaniem od Google na pokładzie.

Źródło: MSPU