windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Microsoft Narzędzia Programy

Outlook dla Androida z nowymi funkcjami grup

Microsoft nieustannie udoskonala aplikacje klienckie swoich usług, dedykowane systemom iOS oraz Android. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o nowościach związanych z funkcjami grup, które pojawiły się w aplikacji Outlook dla iPhone i iPada. Tym razem Microsoft wprowadza je dla smartfonów i tabletów pracujących pod kontrolą Androida.

Chodzi o funkcje związane z tworzeniem grup w aplikacji Outlook. Microsoft już jakiś czas temu rozpoczął proces wdrażania rozwiązań powiązanych z grupami znanymi z Office 365 w przypadku Outlooka dla wielu platform. Koncern z Redmond chce w ten sposób ułatwić wykorzystywanie grup do celów służbowych. Jeśli chodzi o konkretne, nowe funkcje to są to możliwość tworzenia i usuwania grup z poziomu telefonu, edycji ich członków, przeglądania konwersacji i ich szczegółów.

Cieszy fakt, iż aplikacje powiązane z usługami Microsoftu są przez koncern z Redmond intensywnie rozwijane. Doceniają je szczególnie ci użytkownicy Androida oraz iOS, którzy zmienili platformę z mobilnego Windowsa. A jak Wy oceniacie aplikację Outlooka?

Źródło: MSPU