windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Muzyka i Wideo Programy Windows 10 Windows 10 Mobile Windows 10 S

Microsoft przyzna rekompensaty niektórym użytkownikom Muzyki Groove

Microsoft już jakiś czas temu zapowiedział wyłączenie usługi Muzyka Groove. Nie poradziła sobie ona w starciu z naprawdę mocną i renomowaną konkurencją. Warto też przypomnieć, że w ramach współpracy ze Spotify, użytkownicy Muzyki Groove mogą wyeksportować do tego popularnego serwisu swoje listy odtwarzania. Dziś w sieci pojawiła się informacja wskazująca na to, że Microsoft przygotował jeszcze jedną ofertę specjalną.

Co prawda Amerykanie zapowiedzieli że nie będzie rekompensat finansowych za pieniądze zainwestowane w Muzykę Groove. Dziś jednak serwis Windows Central poinformował, że Microsoft przygotuje rekompensaty dla tych użytkowników, którzy w ramach Groove wydali Microsoft Points. Zostaną one zwrócone na konto danego użytkownika. Koncern z Redmond przekaże ponadto każdemu z nich 100 dodatkowych punktów. Oferta dotyczy punktów wydanych między 1 lipca a 2 października.

Sam serwis Muzyka Groove wyłączony zostanie 31 grudnia. No cóż – jest to kolejny pomysł Microsoftu, który okazał się być niewypałem. Podzielił więc los lubianej aplikacji MixRadio, znanej jeszcze z Windows Phone 8.

Źródło: WIndows Central