windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Windows 10

Microsoft wydał pierwsze ISO z Windows 10 Redstone 4

Microsoft całkiem niedawno uraczył nas kolejną, sporą aktualizacją Windows 10, znaną pod nazwą Fall Creators Update. Koncern z Redmond nie zwalnia jednak tempa i pracuje już nad kolejną wersją oprogramowania, tym razem wchodzącą w skład rozgałęzienia Redstone 4.

Pierwsze wersje testowe Windows 10 Redstone 4 trafiły do członków programu Insider już jakiś czas temu. Wczoraj natomiast, Amerykanie udostępnili do pobrania obraz systemu w wersji build 17025. Ucieszy on z pewnością tych członków programu Insider, którzy chcieli przeprowadzić „czystą” instalację systemu od podstaw. Póki co Windows 10 Redstone 4 nie oferuje testerom wielu nowych funkcji. W tej chwili Microsoft skupia się na bieżących poprawkach błędów oraz na dopracowywaniu nowego wzornictwa „dziesiątki”, znanego pod nazwą Fluent Design.

Plik ISO można pobierać z oficjalnej strony Microsoft. Oczywiście jest on dostępny dla członków programu Windows Insider. Miejmy nadzieje, że Amerykanie nie będą skupiać się tylko na wyglądzie Windows 10 Redstone 4, ale i że wkrótce zaprezentują nam nowe, ciekawe funkcje tej wersji oprogramowania.

Źródło: MSPU