windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Microsoft Xbox

Forza Motorsport 7 z paczką aut sponsorowaną przez Samsunga!

Forza Motorsport 7 to długo wyczekiwana produkcja, która już zebrała świetne recenzje i zdobyła całkiem spore grono fanów. Przenosi nas do świata dynamicznych wyścigów oraz luksusowych samochodów. Sprawdzić ją mogą zarówno użytkownicy Xboxów, jak i komputerów pracujących pod kontrolą Windows 10.

Udostępnione zostało właśnie nowe DLC dla wspomnianej produkcji, które powstało pod patronatem koncernu Samsung. Do dyspozycji graczy oddana została m.in. potężna Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Wszystkie nowe pojazdy zaprezentowano w powyższym zwiastunie wideo. Microsoft troszczy się o to, by rozwijać grę Forza Motorsport 7 o nową zawartość. Taki zabieg bowiem czyni grę cały czas atrakcyjną dla jej nabywców. W przypadku gier wyścigowych udostępnianie nowych, ciekawych samochodów to zawsze nie lada gratka dla graczy. Jeśli chodzi o grę Forza Motorsport 7, to właśnie takich dodatków możemy spodziewać się regularnie (co zapowiadano jeszcze przed premierą gry).

Oczywiście wszystkie nowe samochody dopracowano perfekcyjnie. Będą się więc prezentować świetnie w rozdzielczości 4k. A może i wśród naszych czytelników są zdeklarowani fani gry Forza Motorsport 7? Przyznajcie się – ile godzin spędziliście już nad tą produkcją?

Źródło: MSPU