windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Microsoft Xbox

Wolfenstein II: The New Colossus ze wsparciem dla Xbox One X

Wolfenstein to gra-ikona. Jeden z prekursorów doskonale znanych nam dziś gier typu FPS. Starsi czytelnicy na pewno pamiętają słynnego Wolfensteina 3D, który do dziś, po wielu latach potrafi nadal sprawiać mnóstwo frajdy graczom. Najnowsza odsłona kultowej serii – Wolfenstein II: The New Colossus – otrzymała właśnie wsparcie dla konsoli Xbox One X.

Bieżąca aktualizacja tej zacnej produkcji przygotowuje ją do uruchomienia na pokładzie nowej konsoli od Microsoftu. Wiadomo już, że produkcję uruchomimy w rozdzielczości 4k. Fabuła gry ukazuje nam alternatywny scenariusz kończący II wojnę światową w której – w tym przypadku – triumfuje III Rzesza. Przenosimy się do okupowanych przez nazistów Stanów Zjednoczonych i jako doskonale nam znany z poprzednich odsłon serii – B. J. Blazkowicz – rozprawiamy się z całymi hordami przeciwników. Gra na półkach sklepowych zadebiutowała pod koniec października i już zdążyła zebrać całkiem pozytywne recenzje.

Cieszy fakt, że baza gier kompatybilnych z najnowszym Xboxem jest stale rozbudowywana. Miejmy nadzieję, że Xbox One X będzie cieszył się sporym powodzeniem wśród graczy. A czy Wy zamierzacie zakupić tą konsolę? Zapraszamy do dyskusji.

Źródło: Windows Central