windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności iOS Microsoft Narzędzia Programy

Microsoft ulepsza aplikacje Office dla iOS

Microsoft oferuje aplikacje z pakietu Office dla wszystkich najpopularniejszych platform – zarówno dla własnego produktu jakim jest Windows, jak i dla konkurencyjnych systemów. Chodzi oczywiście o iOS oraz Androida. Koncern z Redmond nieustannie udoskonala wspomniane produkty, wzbogacając je o nowe funkcje. Co przynosi kolejna aktualizacja Office dla iOS?

Oczywiście wdrożone zostały kolejne poprawki zgłoszonych błędów, oraz te związane ze stabilnością pracy aplikacji. Ponadto warto wspomnieć, że mobilny Office dla urządzeń iPhone oraz iPad oferuje teraz udoskonaloną funkcję przewijania dokumentów w przypadku urządzeń dotykowych. Ma ono teraz przebiegać w o wiele bardziej płynny i poręczny sposób. Ważniejszą z nowości jest jednak ta, związana z obsługą stylusów zarówno dla iPhone jak i iPada. Dla aplikacji Office (Word, Excel czy PowerPoint) będziemy mogli teraz przygotowywać odręczne rysunki i notatki, co znacznie zwiększy możliwości w zakresie formatowania dokumentów.

Aplikacje pakietu Office są nieodłącznym elementem codzienności wielu spośród nas. Cieszy fakt, że Microsoft nieustannie je udoskonala. Nowości w pierwszej kolejności sprawdzą testerzy mobilnego Office. Dla wszystkich pozostałych użytkowników udostępnione zostaną w późniejszym terminie.

Źródło: MSPU