windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Notebooki Surface Urzadzenia Windows 10 Windows 10 S

Nowa forma dystrybucji urządzeń Surface już wkrótce!

Microsoft ze swoją linią urządzeń Surface chce trafić głównie w gusta klientów biznesowych. Nic więc dziwnego, że koncern z Redmond duży nacisk kładzie na marketing i usilnie reklamuje ów sprzęt w rozmaitych mediach. Pomóc we wspomnianej sytuacji mają również niedawne zmiany w Sklepie Microsoft.

Warto przypomnieć, że całkiem niedawno usługi takie, jak sklep z aplikacjami dla Windows 10 i Windows 10 Mobile, czy sklep dedykowany Xboxowi zostały połączone pod wspólnym szyldem Sklepu Microsoft. Dziś w sieci pojawiły się informacje potwierdzające niedawne pogłoski. Microsoft w Sklepie, poprzez m.in. jego aplikację będzie oferował możliwość zakupu urządzeń z rodziny Surface. Zabieg ten ma na celu m.in. lepsze rozreklamowanie urządzeń mobilnych z Redmond.

Odpowiednia kampania marketingowa jest bardzo ważna. Wystarczy przypomnieć sobie jaką klapą zakończyła się próba podbicia rynku urządzeń mobilnych smartfonami Lumia. W przypadku urządzeń Surface, Microsoft nie może sobie pozwolić na kolejną tego typu wpadkę.

Źródło: Windows Central