windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności iOS Microsoft Programy

Skype dla iOS teraz wygodniejsze w obsłudze

Aplikacja Skype, mimo iż już nie jest tak popularna jak w czasach swojej świetności, ciągle jest jednym z najważniejszych komunikatorów. Microsoft udostępnia ją m.in. smartfonom iPhone, pracującym pod kontrolą iOS. Najnowsza aktualizacja dla tej platformy przynosi nowe funkcje.

Skype dla iOS zaoferuje nam teraz poprawiony interfejs. Ekran wprowadzania i wysyłania wiadomości jest teraz bardziej funkcjonalny. Opcje wstawiana zawartości do wiadomości zostały skupione pod ekranowym przyciskiem „+”. Warto również wspomnieć, że aktualizacja wprowadza opcję automatycznego dodawania do znajomych osób, które chcą śledzić nasz profil Skype w ramach Skype Highlights. Nie mogło także zabraknąć poprawek w zakresie stabilności pracy aplikacji oraz eliminacji wykrytych błędów w aplikacji.

Obecnie wiele osób porzuciło Skype na rzecz wbudowanej w Messengera opcji rozmów wideo. Czy Microsoftowi uda się odbudować pozycję własnego komunikatora? Może być to zadanie bardzo trudne do zrealizowania. Trzymamy jednak kciuki. A czy Wy nadal używacie Skype?

Źródło: MSPU