windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Xbox

Oficjalne mysz i keypad dla Xbox One zaprezentowane!

Xbox One to niewątpliwie świetne urządzenie, dostępne w kilku ciekawych wariantach. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku każdej konsoli ważną rolę odgrywają dedykowane jej akcesoria. W przypadku naszego Xboxa warto zdecydowanie zwrócić uwagę na mysz i kompaktowy keypad TAC Pro One.

Sprzęt przygotowany został głównie z myślą o graczach dla których priorytetowymi produkcjami są gry typu FPS. Nie czarujmy się – w trakcie rozgrywki ważne są tutaj dynamika i precyzja – a trudno o nią korzystając ze standardowego pada Xbox. Urządzenia od TAC prezentują się naprawdę świetnie. Oferują użytkownikom podświetlenie LED. Mysz charakteryzuje maksymalna rozdzielczość pracy 3200 dpi. Keypad natomiast jest w pełni konfigurowalny jeśli chodzi o personalizowanie klawiszy.

Nowości można już zamawiać za pośrednictwem serwisu Amazon. Zestaw kosztować ma 150 USD. Dostawy wystartują pod koniec bieżącego miesiąca. A jak u Was wygląda kwestia akcesoriów dla konsoli Xbox? Macie jakieś ulubione, lub takie, które chcielibyście znaleźć w tym roku pod choinką?

Źródło: MSPU