windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android iOS Microsoft Narzędzia Programy

Outlook dla iOS z nowymi funkcjami

Microsoft oferuje bogate portfolio aplikacji dedykowanych systemom iOS oraz Android. Chce z nimi dotrzeć m.in. do byłych użytkowników Windows 10 Mobile, którzy zdecydowali się na zmianę platformy. Aplikacja Outlook dla iOS doczekała się właśnie aktualizacji i nowych funkcji.

tw

Są one związane z tworzeniem grup w aplikacji Outlook. Microsoft już jakiś czas temu zapowiedział wprowadzenie rozwiązań powiązanych z grupami znanymi z Office 365 w przypadku Outlooka dla wielu platform. Koncern z Redmond chce w ten sposób ułatwić wykorzystywanie grup do celów służbowych. Jeśli chodzi o konkretne, nowe funkcje to są to możliwość tworzenia i usuwania grup z poziomu telefonu, edycji ich członków, przeglądania konwersacji i ich szczegółów.

Mamy więc do czynienia z bardzo pożyteczną i funkcjonalną aktualizacją. Co ciekawe, Microsoft zapowiedział, że w najbliższej przyszłości nowości trafią także do aplikacji Outlooka dla Androida. Osobiście bardzo sobie cenię aplikację pocztową od Microsoftu. Jest naprawdę przejrzysta, funkcjonalna i niezawodna, A czy Wy korzystacie z aplikacji Outlooka dla iOS lub Androida?

Źródło MSPU