windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Microsoft Narzędzia Programy

OneNote dla Androida z jeszcze lepszymi zabezpieczeniami

Sporządzanie osobistych notatek to czynność będąca nieodłącznym elementem codzienności wielu spośród nas. Jedną z najciekawszych aplikacji mogących nam w niej pomóc jest OneNote. Produkt od Microsoftu dostępny jest w wersji dedykowanej systemowi Android. Doczekała się ona dość ważnej aktualizacji.

Już jakiś czas temu, członkowie programu Insider mogli testować nową, ważną funkcję OneNote dla Androida. Mowa o rozszerzeniu możliwości zabezpieczania naszych notatek za pośrednictwem hasła. Do tej pory użytkownicy OneNote dla Androida mogli jedynie przeglądać zabezpieczone hasłem notatki. Najnowsza aktualizacja aplikacji wprowadza natomiast możliwość ustawiania haseł dla stworzonych przez nas notatek z poziomu naszego urządzenia pracującego w oparciu o system Google. To bardzo przydatna funkcja, na którą czekało wielu spośród nas. W końcu bezpieczeństwo naszych prywatnych notatek jest dla nas bardzo ważne, prawda? Co ciekawe, nasze zapiski możemy zabezpieczanć także poprzez wbudowany w urządzenie czytnik linii papilarnych.

Cieszy fakt, że Microsoft intensywnie rozwija aplikacje dedykowane systemom iOS oraz Android. Wielu użytkowników mobilnego Windowsa zawiedzionych sytuacją smartfonów z Redmond wymieniło swoje urządzenia, lecz nadal korzysta z usług i aplikacji od Microsoftu. A czy Wy korzystacie z OneNote dla Androida?

Źródło: MSPU