windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Narzędzia Programy Windows 10 Windows 10 Mobile

OneDrive dla Windows z ważną aktualizacją

OneDrive to jedna ze sztandarowych usług Microsoftu i godny konkurent dla Dropboxa oraz Dysku Google. Koncern z Redmond nie ustaje w udoskonalaniu swojego internetowego dysku. Tym razem do aplikacji OneDrive dla Windows trafiła nowa funkcja związana z odtwarzaniem materiałów wideo.

Mowa o odtwarzaniu materiałów wideo nagranych w konwencji 360°. Serwis MSPU wskazuje, że jest to kolejny krok ku dostosowywaniu usług Microsoftu do wymogów rozszerzonej rzeczywistości. Warto również wspomnieć, że doczekaliśmy się w końcu przeprojektowania interfejsu OneDrive. Zmiana ta zapowiadana była przez Microsoft już od dłuższego czasu. Jej celem jest uczynienie pracy z OneDrive jeszcze bardziej intuicyjną. Wzornictwo aplikacji jest teraz jeszcze bardziej przejrzyste.

Sam bardzo chętnie korzystam z OneDrive. W momencie przesiadki z Lumii na smartfona z Androidem miałem możliwość skorzystania z Dysku Google, jednak uważam, że internetowy dysk od Microsoftu jest dużo wygodniejszy w obsłudze. A jak Wy oceniacie OneDrive?

Źródło: MSPU