windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Microsoft Narzędzia Programy

Beta Microsoft Edge dla Androida już jest!

Całkiem niedawno pisaliśmy Wam o starcie beta testów przeglądarki Microsoft Edge dla iOS. Microsoft zapowiadał wtedy, że już na dniach wystartują testy aplikacji w przypadku urządzeń pracujących w oparciu o Androida. Mamy dobre wieści – można już ją pobierać ze Sklepu Play!

Microsoft wydaje przeglądarkę Edge dla Androida po to, by usprawnić współpracę na linii komputer-smartfon. Jak wiadomo, będziemy mogli teraz synchronizować zakładki i ustawienia przeglądarki między naszymi urządzeniami – a to bardzo wygodne rozwiązanie. Co najważniejsze – testy Edge dla Androida dostępne są dla wszystkich użytkowników systemu od Google. Przeglądarka jest obecnie dostępna w języku angielskim – jak widać na załączonych zrzutach ekranu. Interfejs jest bardzo przejrzysty i nie sprawi żadnych problemów osobom przyzwyczajonym do wersji przeglądarki znanej z Windows 10.

Microsoft Edge dla Androida działa w przypadku mojego smartfona bardzo przyzwoicie. Oczywiście jest to wersja testowa aplikacji. Możemy się więc spodziewać, że zawiera liczne błędy, które Microsoft dzięki wsparciu użytkowników będzie chciał na bieżąco naprawiać. Miejmy nadzieję, że w miarę sprawnie. A jak Wasze wrażenia z użytkowania Edge dla Androida?

Źródło: Windows Central