windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Windows 10

Już wkrótce zmiany w wyglądzie Outlook dla Windows 10

Wczoraj informowaliśmy Was o dużej aktualizacji aplikacji Outlook dla iOS oraz Androida. Jak się okazuje, Microsoft przygotowuje także nowości dla użytkowników Windows 10. Tym razem chodzi o zmiany wizualne we wspomnianym kliencie pocztowym.

Amerykanie chcą uczynić korzystanie z poczty Outlook jeszcze bardziej intuicyjnym. Jakiś czas temu wystartowały beta testy nowego interfejsu Outlooka w przeglądarce. Tym razem nadchodzi pora na aplikację dedykowaną systemowi Windows 10. Ma być ona bardziej przejrzysta i pod względem obsługi jak najbardziej ujednolicona w przypadku wszystkich platform (także iOS i Androida). Wszystko po to, by Outlook nie sprawiał problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom. Mówi się też o tym, że przeprojektowana zostanie aplikacja dedykowana komputerom Apple. Jednak ona ma nawiązywać do wzornictwa systemu OS X.

Niestety Microsoft nie udostępnił zbyt wielu informacji związanych z nowym klientem Outlooka dla Windows 10. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i czekać. Serwis MSPU wskazuje na to, że nowy Outlook może być składową pakietu Office 2019, który ma zadebiutować w przyszłym roku.

Źródło: MSPU