windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Windows 10 Xbox

Śródziemie: Cień Wojny dostępne dla Xbox One

Są takie gry, na które fani czekają z niecierpliwością długimi miesiącami. Jedną z nich niewątpliwie jest Śródziemie: Cień Wojny. Produkcja debiutuje właśnie w przypadku konsoli Xbox One. Co więc warto o niej wiedzieć?

Gra przenosi nas do Śródziemia. Jej akcja rozgrywa się na terenie Mordoru. Mamy do czynienia z klasyczną grą akcji z widokiem TPP. Naszym głównym zadaniem będzie oczywiście przedzieranie się przez hordy orków, wykonywanie zleconych zadań i rozwijanie postaci tak, by (na co wskazuje fabuła) ostatecznie zmierzyć się z samym Sauronem i unicestwić go raz na zawsze. Produkcja jest niejako kontynuacją gry Śródziemie: Cień Mordoru i jej akcja rozgrywa się po wydarzeniach w niej przedstawionych.

Grę Śródziemie: Cień Wojny można kupić w kilku edycjach – standardowej, oraz srebrnej i złotej. Te dwie ostatnie wzbogacone są o dodatkową zawartość. Warto wspomnieć, że gra objęta została programem Xbox Play Anywhere, a więc po jej zakupieniu grać możemy zarówno na Xboxie jak i na komputerze z Windows 10 na pokładzie.

Źródło: MSPU