windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Microsoft Windows 10 Xbox

Gwint w Sklepie Microsoft! Co warto wiedzieć?

Gwint to wiedźmińska gra karciana, która zdobywa coraz szersze grono fanów. Jest ciekawą alternatywą m.in. dla tak uznanej produkcji, jak Hearthstone. Mamy dobrą wiadomość – Gwint jest już dostępny do pobrania w Sklepie Microsoft.

Do tej pory produkcję można było pobierać m.in. za pośrednictwem serwisu GOG czy Sklepu Xbox. Tymczasem Microsoft zdecydował się na wprowadzenie produkcji do Sklepu – co ciekawe w ramach programu Play Anywhere. Oznacza to, że grać będziemy mogli zarówno na komputerze, jak i konsoli. Postępy w grze będą synchronizowane między urządzeniami. Oczywiście Gwint nadal znajduje się w fazie beta, więc w trakcie korzystania z gry możecie napotykać na rozmaite, niespodziewane błędy.

Być może Gwint nie zdobędzie popularności na miarę serii gier o Wiedźminie. Jest jednak na pewno ciekawą odskocznią i gratką dla wszystkich fanów gier karcianych. To chyba najciekawsza obok Hearthstone i The Elder Scrolls: Legends gra z tego gatunku. A czy Wy pogrywacie w wolnym czasie w Gwinta?

Źródło: Windows Central