windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Muzyka i Wideo Programy Windows 10 Mobile

Spotify dla Windows 10 Mobile nie zastąpi nam Muzyki Groove?

Niespełna wczoraj pisaliśmy Wam o tym, że Microsoft zamyka usługę związaną ze streamingiem muzyki – Muzyka Groove. Koncern z Redmond zapowiedział też, że będzie można przenieść nasze listy odtwarzania do konkurencyjnego serwisu Spotify. Jak się jednak okazuje – może to nie być dobrym rozwiązaniem problemu.

Aplikacja Spotify dla Windows 10 Mobile delikatnie mówiąc nie zawsze działa tak, jak oczekiwaliby tego użytkownicy. Klient serwisu dedykowany mobilnej „dziesiątce” nie jest pozbawiony uporczywych błędów i potrafi komunikatami o nich zasypywać użytkowników dość często. Co gorsza, jak informuje serwis MSPU, nie możemy na tą chwilę liczyć na dalszy rozwój Spotify dla Windows 10 Mobile. Aplikacja w najbliższym czasie będzie otrzymywała jedynie krytyczne aktualizacje związane ze stabilnością i bezpieczeństwem pracy.

Nie możemy być więc pewni tego, że aplikacja Spotify będzie działała jak należy. Nie ma też pewności, że za jakiś czas nie zniknie ze Sklepu Microsoft. Trudno się jednak dziwić takiemu postępowaniu ze strony Spotify. W końcu Windows 10 Mobile ma obecnie śladowe udziały w rynku urządzeń mobilnych.

Źródło: MSPU