windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Xbox

Podarunki dla użytkowników Xbox One już w fazie testów

Jakiś czas temu wspominaliśmy Wam o planach Microsoftu związanych z konsolą Xbox One. Amerykanie zamierzają intensywnie pracować nad rozwojem oprogramowania dla wspomnianego urządzenia tak, by oferowało użytkownikom jak najwięcej ciekawych funkcji.

Jedną z nadchodzących nowości ma być możliwość kupowania gier innym użytkownikom w ramach „podarunków”. Microsoft miał zamiar wprowadzić tą funkcję już od dłuższego czasu. Dziś serwis Windows Central informuje, że wybrani członkowie programu Insider otrzymali możliwość testowania opcji dokonywania zakupu gier dla innych użytkowników Xboxa. Z pewnością Microsoft chce maksymalnie dopracować wspomnianą funkcję po to, by uniknąć w przyszłości rozmaitych problemów związanych z „podarunkami”. Podejrzewam, że docelowo funkcja zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom w okresie przedświątecznych zakupów.

Koncern z Redmond może liczyć na to, że w momencie wprowadzenia funkcji użytkownicy Xboxów z ochotą zaczną obdarowywać się świątecznymi podarkami w postaci gier. W końcu jest to bardzo popularny pomysł na prezent. A czy Wy bylibyście skłonni kupować gry Waszym znajomym użytkownikom konsol od Microsoftu?

Źródło: Windows Central