windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Windows 10 Xbox

Premiera gry FIFA 18 już dziś!

Jeśli czekaliście na premierę nowej gry z serii FIFA to mamy dla Was dobrą wiadomość – od dziś dostępna jest ona w sprzedaży. Kolejna odsłona najpopularniejszej w naszym kraju gry sportowej przynosi ciekawe nowości. Warto więc przyjrzeć się jej nieco bliżej. Gotowi?

Nowa odsłona popularnej FIFY zaoferuje graczom nie tylko zaktualizowane składy drużyn i udoskonaloną grafikę. Warto wspomnieć o wykorzystaniu technologii znanej pod nazwą Real Player Motion. Jej zadaniem jest jeszcze dokładniejsze odwzorowanie rozgrywki i uczynienie jej jak najbardziej realistyczną. Jeszcze staranniej odwzorowano naturalne ruchy i zagrywki piłkarzy, aby gracz mógł poczuć się jakby oglądał prawdziwy mecz w TV. Po raz kolejny EA zdecydowało się na tryb gry „Droga do sławy”. W jego przypadku przyjdzie nam ponownie pokierować poczynaniami Alexa Huntera – jak to miało miejsce w przypadku poprzedniej części serii. Warto też wspomnieć, że w przypadku FIFY 18 dane nam będzie ujrzeć w akcji tak legendarnych piłkarzy, jak Ronaldo Nazario, Diego Maradona, Pele czy Ronaldinho.

O wyniki sprzedaży w Electronic Arts raczej nikt nie musi się martwić. Gra rozejdzie się w milionach egzemplarzy zarówno w wersji dla komputerów PC, jak i dla Xboxa. A czy Wy graliście już dziś w nową odsłonę serii FIFA?

Źródło: MSPU