windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Windows 10

Forza Motorsport 7 dla Windows 10 sprawia problemy przy pobieraniu

Forza Motorsport 7 to wyczekiwana produkcja dla Xbox i Windows 10. Dzień premiery gry zbliża się do nas wielkimi krokami. Tymczasem wielu użytkowników Windowsa narzeka na problemy z pobieraniem gry zakupionej w przedsprzedaży. Co w tej kwestii do powiedzenia mają pracownicy koncernu z Redmond?

Amerykanie wiedzą o problemie. Został on wielokrotnie poruszony na oficjalnym forum gry Forza Motorsport 7. Nie oszukujmy się – aby pograć w nowość, trzeba pobrać z sieci ogromne ilości danych. Pracownicy Microsoft informują, że w trakcie tego procesu mogą występować problemy z połączeniem internetowym i może dojść do zablokowania pobierania gry. Problemy powinny ustąpić już jutro (a w przypadku wersji Deluxe i Standard już 3 października), gdy gra zostanie oficjalnie odblokowania w momencie premiery. Microsoft przeprasza za zaistniałą sytuację.

Miejmy nadzieję, że po uporaniu się ze wspomnianymi, przejściowymi problemami gra Forza Motorsport 7 sprawi nabywcom mnóstwo frajdy. A czy Wy zakupiliście już tą zacną produkcję? Podzielcie się z nami koniecznie wrażeniami.

Źródło: Windows Central