windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Windows 10 Windows 10 S

Urządzenie Surface Pro LTE w sprzedaży już w grudniu

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że w trakcie październikowej konferencji Microsoftu nie ujrzymy Surface Booka 2, ani urządzenia Surface Phone. Najprawdopodobniej jednak zaprezentowany zostanie Surface Pro LTE. Dziś niejako uzyskaliśmy potwierdzenie owej informacji ze strony samego koncernu z Redmond.

Urządzenie ma pojawić się w sprzedaży 1 grudnia bieżącego roku. Microsoft stawia więc na debiut w okresie przedświątecznej gorączki zakupowej licząc na to, że właśnie dzięki niej uda się uzyskać świetne wyniki sprzedaży wspomnianego urządzenia. W tym miejscu warto przypomnieć jakie podzespoły zaoferuje Surface Pro LTE. Możemy więc liczyć na obecność procesorów Intel Core i5, 8 GB pamięci RAM oraz dysku SSD o pojemności 256 GB. Tak wyposażone urządzenie to wydatek równowartości 1169 USD. Oczywiście w sprzedaży będzie także dostępny nieco tańszy wariant tego sprzętu wyposażony w 4 GB pamięci RAM oraz dysk SSD 128 GB.

Surface Pro LTE z pewnością spotka się z ciepłym przyjęciem i zainteresuje tych użytkowników, którzy ceną sobie mobilność i często korzystają z dostępu do Internetu dostarczanego przez operatorów komórkowych z poziomu kart SIM. A czy Was zainteresuje nowe urządzenie Surface?

Źródło: MSPU