windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Programy

Microsoft notuje problemy z aplikacją Skype

Komunikator Skype ciągle jest jedną ze sztandarowych usług w portfolio koncernu Microsoft. Co prawda nie cieszy się już taką popularnością, jak kiedyś (gdyż pojawiło się na rynku całkiem sporo ciekawych, konkurencyjnych rozwiązań), jednak ciągle korzysta z niego całkiem spore grono użytkowników. Aplikacja mogła w ostatnim czasie sprawiać Wam nieco problemów.

Okazuje się, że niektórzy użytkownicy Skype mogli napotkać błąd uniemożliwiający wysyłanie lub odbieranie wiadomości tekstowych. Programiści odpowiadający za komunikator wiedzą już, że taki problem występuje i intensywnie pracują nad wyeliminowaniem go z programu Skype.

 

We are aware of an issue that is causing some users to be unable to send/receive messages. Our engineers are actively investigating the issue and we hope to resolve it as soon as possible.

 

To nie pierwsze problemy ze Skype w ostatnich tygodniach. Całkiem niedawno w Redmond odnotowano problemy z prawidłowym działaniem komunikatora na smartfonie iPhone 8. Microsoft jednak podjął błyskawiczne działania i naprawił Skype dla iOS. Mam nadzieję, że podobnie będzie i w omawianym przez nas przypadku.

Źródło: MSPU