windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Windows 10

Zagraj w Outlast za darmo dzięki Humble Bundle

Outlast to jeden z ciekawszych tytułów, jeśli chodzi o gry z gatunku survival horror. Co prawda produkcja zadebiutowała na półkach sklepowych dobre cztery lata temu. Teraz jednak możecie pograć w w nią wraz z dodatkiem zupełnie za darmo.

Promocja została udostępniona w ramach Humble Bundle i możecie z niej skorzystać jeszcze przez nadchodzące 23 godziny (promocja dotyczy wersji gry dla PC). Co warto wiedzieć o samej grze Outlast? Zbierała w sieci bardzo pozytywne recenzje. Oczywiście nie jest przeznaczona dla ludzi o słabych nerwach. Nie jest też odpowiednia dla młodszych graczy. Odpowiada za nią studio Red Barrels, którego pracownicy brali udział w tworzeniu produkcji takich jak Prince of Persia czy Assassin’s Creed.

Fabuła gry przenosi nas do tajemniczego zakładu dla obłąkanych znajdującego się w Stanach Zjednoczonych. Naszym zadaniem jest zbadać ów kompleks, poznać jego tajemnice i oczywiście przeżyć. Sam zamierzam zasiąść w najbliższych dniach do tej produkcji, gdyż wcześniej nie miałem okazji jej sprawdzić. A czy Wy graliście już w Outlast? Jak wrażenia?

Źródło: Humble Bundle