windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Microsoft Xbox

Call of Duty: WWII to kolejna gra dla Xbox ze wsparciem 4k

Całkiem niedawno wspominaliśmy Wam o grze Forza Motorsport 7, która ma zaoferować miłośnikom wyścigów rozgrywkę w rozdzielczości 4k, za pośrednictwem konsoli Xbox One X. Dziś mamy kolejne dobre wieści – Activision zdecydowało się na podobne zagranie w przypadku swojej najnowszej produkcji o tematyce wojennej.

Mowa oczywiście o Call of Duty: WWII. Co ciekawe, samo studio Activision nie promuje w jakiś specjalnie dosadny sposób edycji gry dedykowanej Xbox One X. Serwis MSPU wskazuje jednak na oficjalną okładkę produkcji, która zawiera informacje dotyczące tego, że nową odsłonę CoD będzie można uruchomić zarówno w trybie 4k, jak i – co ciekawe – HDR. Brzmi zachęcająco, prawda?

Gra Call of Duty: WWII zadebiutować ma w sprzedaży 3 listopada bieżącego roku. Obecnie można zamawiać ją w przedsprzedaży, którą prowadzi m.in. Amazon. Pewnym jest, że produkcja ta sprzeda się w milionach egzemplarzy. W końcu seria Call of Duty towarzyszy graczom od długich lat. Przyznajcie się – kto z Was spędził godziny nad pierwszą produkcją spod tego znanego szyldu?

Źródło: MSPU