windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Microsoft Xbox Xbox Live

Subskrybujesz Xbox Live Gold? Czeka Cię miła niespodzianka

Microsoft co jakiś czas przygotowuje dla subskrybentów Xbox Live Gold ciekawe niespodzianki. Nie inaczej będzie i tym razem. W ramach Free Play Days graczom na kilka dni za darmo udostępniona zostanie świetna produkcja – Battlefield 1.

Podobne promocje to doskonała okazja by zapoznać się z konkretnymi produkcjami jeszcze przed ich zakupem i dopiero później zdecydować, czy jest to gra dla nas. Warto przypomnieć, że gra Battlefield 1 to kolejna odsłona legendarnej już serii, która tym razem przenosi nas w realia I wojny światowej, co w przypadku tego typu produkcji nie jest częstym zabiegiem. Gra spotkała się na całym świecie z bardzo ciepłym przyjęciem, więc zdecydowanie warto poświęcić kilka chwil na zapoznanie się z nią.

W najbliższej przyszłości z pewnością Microsoft zaoferuje użytkownikom Xboxa podobne, ciekawe promocje. Konsola z Redmond ma być godnym konkurentem dla PlayStation, więc przyciągnięcie do niej sporego grona użytkowników jest ważnym zadaniem dla jej twórców. W grę Battlefield 1 natomiast, możecie zagrać za darmo w dniach 22-24 września bieżącego roku.

Źródło: Windows Central