windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Gry Xbox

Forza Motorsport 7 zajmie sporo miejsca na dysku naszego Xboxa

Forza Motorsport 7 to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji w przypadku konsoli Xbox One. Fanów wyścigów jest wśród nas co nie miara, więc pewnie produkcja będzie sprzedawała się jak przysłowiowe „ciepłe bułeczki”. Musicie się jednak przygotować na to, że owa gra zajmie sporo miejsca na dysku Waszego Xboxa.

Serwis Windows Central wskazuje, iż na grę Forza Motorsport 7 wygospodarować będzie trzeba na pokładzie konsoli Xbox około 100 GB przestrzeni dyskowej. Oczywiście aktualizacja znana pod nazwą „day-1 patch”, ważąca 50 GB będzie opcjonalna, lecz trudno wyobrazić sobie pełną radość z niekompletnej gry, prawda? Warto jednak zaznaczyć, że około 100 GB zajmowała będzie gra bez dogranych zasobów dla rozdzielczości 4k. Ponadto spodziewać możemy się, że twórcy udostępniać będą z czasem nowe DLC dla Forza Motorsport 7, co jeszcze zwiększy ilość zajmowanego miejsca na dysku przez tą produkcję.

Niemniej jednak Forza Motorsport 7 to produkcja na którą zdecydowanie warto czekać. Premiera gry już tuż tuż (a dokładnie 3 października). Wielu z nas z pewnością nie poskąpi na nią miejsca na dysku Xboxa. Gra będzie także dostępna dla PC. A czy Wy czekacie na tą produkcję?

Źródło: Windows Central