windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Windows 10

Microsoft nie zaprezentuje nowego Surface Booka w tym roku?

Od jakiegoś czasu pojawiały się w sieci pogłoski wskazujące na to, że podczas październikowej konferencji Microsoftu może zostać zaprezentowany nowy Surface Book. Tak się jednak najprawdopodobniej nie stanie.

Poprzednia generacja urządzenia trafiła na rynek jakiś czas temu i wielu fanów sprzętu mobilnego z Redmond chciałoby już zobaczyć następcę wspomnianego laptopa. Mary Jo Foley rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości. Nowego Surface Booka nie zobaczymy przed końcem tego roku. Raczej na pewno – jak wskazuje serwis Windows Central – nie ma też podstaw by spodziewać się prezentacji „mitycznego” już Surface Phone. Październikowa konferencja Microsoftu może więc przynieść premierę nowej odsłony Surface Pro z LTE, która zapowiadana była już w maju. Z pewnością, dzięki łączności LTE, będzie to urządzenie, które znajdzie spore grono entuzjastów.

Oczywiście optymiści z pewnością liczą na to, że Microsoft przygotuje na nadchodzącą konferencję jakieś ciekawe niespodzianki. Też mamy taką nadzieję. Po ostatnich premierach Google i Apple, przydałaby się jakaś ciekawa odpowiedź na nie prosto z Redmond.

Źródło: Windows Central